راهنمای خرید

بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی کدامند؟

بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی کدامند؟

دستگاه‌های تصفیه آب خانگی زیادی از سوی کشورهای مختلف به بازار جهانی عرضه شده‌اند که از بین آن‌ها، برندهای کره جنوبی، تایوان و امریکا موفق شده‌اند به فروش بالایی دست یابند. دلیل دستیابی به فروش بالا نیز کاملاً واضح و مشخص است. شرکت‌های کره‌ای، تایوانی و امریکایی که در زمینه تولید دستگاه‌های تصفیه‌کننده آب فعالیت می‌کنند، فناوری‌های جدیدی را به محصولات خود افزوده‌اند تا سطح کیفی و کارکرد آن‌ها بهتر از رقبایشان شود. بنابراین به عقیده بسیاری از کارشناسان، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی متعلق به این سه کشور است که در ادامه به معرفی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی و تایوانی خواهیم پرداخت.

برای مشاهده انواع محصولات تصفیه آب خانگی و خرید تصفیه آب صنعتی و مشاهده قیمت تصفیه آب نیمه صنعتی میتوانید به فروشگاه اپسیلون کالا مراجعه نمایید.

دستگاه‌های تصفیه آب خانگی

بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی چه مشخصاتی باید داشته باشند؟

یکی از مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی درجه‌یک، قدرت بالا در حذف آلاینده‌ها و ناخالصی‌های آب در زمانی کوتاه است. به عبارتی، عنوان بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی به آن‌هایی اطلاق می‌شود که می‌توانند بیش از ۹۹ درصد از آلودگی‌های موجود در آب را از آن جدا کنند. در واقع، دستگاه‌هایی این قدرت را دارند که از چندین فیلتر مختلف برخوردار باشند. دستگاه‌هایی که عملیات پاک‌سازی آب را طی چند مرحله انجام می‌دهند، از قابلیت اطمینان بالاتری برخوردار هستند.

تمام این مشخصات را می‌توان در بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت تایوان و امریکا مشاهده کرد. از سایر مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی باکیفیت می‌توان به قابلیت حمل و نصب آسان آن‌ اشاره کرد. دستگاه‌های تصفیه‌کننده حرفه‌ای را می‌توان به ‌راحتی جابه‌جا کرد و همین‌طور نصب آن‌ها راحت و بدون دردسر است. همچنین، دستگاه‌های استاندارد تصفیه آب به دلیل تولید با قطعات درجه‌یک، از عمر و ماندگاری بالایی برخوردار هستند و می‌توان تا مدت زیادی از آن‌ها استفاده کرد.


بیشتر بخوانید: نحوه عملکرد و مراحل دستگاه تصفیه آب خانگی 


معرفی بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی

پیش از خرید، بهتر است با بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی آشنا شوید تا انتخاب رضایت‌بخشی داشته باشید. در قسمت زیر ۱۰ مدل از انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در ایران آورده شده است:

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل الیت

دستگاه تصفیه آب الیت آکواجوی

دستگاه تصفیه آب الیت آکواجوی طبق تکنولوژی RO (آب‌شیرین‌کن) کار تصفیه آب را انجام می‌دهد. به‌ علاوه، ۵ فیلتر از نوع Inline در بدنه دستگاه تعبیه شده است که این حالت باعث تعویض راحت آن‌ها می‌شود. بنابراین فیلتراسیون آب توسط این تصفیه‌کننده آکواجوی با بهره‌گیری از ۵ فیلتر قوی صورت می‌گیرد. آب به ترتیب از فیلترهای الیافی ۵ میکرون، کربن فعال یا زغالی، الیافی ۱ میکرون، اسمز معکوس یا ممبران و فیلتر کربن نهایی عبور می‌کند. در نهایت، آب خروجی که در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرد، آبی پاک، زلال و گوارا خواهد بود.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل پرایم

دستگاه تصفیه آب پرایم آکواجوی

دستگاه تصفیه آب پرایم آکواجوی یکی از محصولات باکیفیت این برند است که بر مبنای سیستم اسمز معکوس (RO) ساخته شده است. در واقع، عملکرد عالی مدل پرایم در حذف درصد زیادی از ناخالصی‌های آب، باعث شده محبوبیت زیادی در بین خریداران پیدا کند. تولید آب سالم توسط این محصول طی ۵ مرحله صورت می‌گیرد که این مراحل عبارتند از عبور آب از فیلتر الیافی (۵ میکرونی)، فیلتر کربن فعال، فیلتر الیافی (۱ میکرونی)، فیلتر ممبران و همین‌طور کربن نهایی. بسیاری از آلودگی‌ها و فلزات سنگین در آب توسط این فیلترها حذف می‌شوند. همچنین، این فیلترها می‌توانند طعم و بوی نامطبوع آب را برطرف کنند. بنابراین، آب توسط این تصفیه‌کننده Aquajoy به‌ صورت همه‌جانبه اصلاح می‌شود.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل 401

دستگاه تصفیه آب ۴۰۱ آکواجوی

دستگاه تصفیه آب ۴۰۱ آکواجوی به دلیل کیفیت بالایی که دارد، یکی از بهترین دستگاه‌های تصفیه آب خانگی به حساب می‌آید. برند آکواجوی برای این محصول خود، از فناوری اسمز معکوس (RO) استفاده کرده است. اسمز معکوس بهترین تکنولوژی حال حاضر در جهان است که از آن در دستگاه‌های تصفیه آب درجه‌یک استفاده می‌شود. مراحل تصفیه آب توسط این دستگاه نیز طی ۵ مرحله پی‌درپی صورت می‌گیرد.

به ‌این ‌ترتیب، آب ابتدا وارد فیلتر الیافی ۵ میکرونی می‌شود تا ذرات معلق موجود در آن از بین برود. سپس، وارد فیلتر کربن فعال به‌ منظور حذف مواد و گازهای شیمیایی می‌شود. در مرحله سوم نیز یک مدل دیگر از فیلتر الیافی تعبیه شده است؛ با این تفاوت که این فیلتر، منافذ کوچک‌تری دارد. فیلتر مرحله چهارم نیز از نوع اسمز معکوس است که باعث جداسازی درصد قابل‌توجهی از ناخالصی‌های آب می‌شود. کربن نهایی نیز در مرحله پنجم، کار اصلاح طعم و بوی نامطبوع آب را انجام می‌دهد. این دستگاه در دو مدل دستگاه تصفیه آب ۴۰۱A آکواجوی و دستگاه تصفیه آب ۴۰۱N آکواجوی ساخته شده است.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لوتوس

دستگاه تصفیه آب لوتوس آکواجوی

دستگاه تصفیه آب لوتوس آکواجوی یکی دیگر از محصولات ارزنده بازار است. این محصول جزو تصفیه‌کنندگان باکیفیت پنج مرحله‌ای محسوب می‌شود که فضای کمی را اشغال می‌کند؛ به همین خاطر، گزینه مناسبی برای نصب در زیر سینک به حساب می‌آید. از تجهیزات این دستگاه می‌توان به پمپ تأمین فشار، سوئیچ‌های هوشمند فشار پایین و فشار بالا، شیر تنظیم املاح آب، شیر برقی و محدودکننده جریان و… اشاره کرد. فیلترهای دستگاه نیز به شکل Inline قرار گرفته‌اند؛ به همین خاطر، تعویض آن‌ها بسیار راحت است. قابلیت تولید آب تصفیه‌شده توسط این دستگاه نیز حدود ۸ لیتر در ساعت بوده که این میزان برای مصارف خانگی کاملاً مناسب است. همه این موارد زمینه قرارگیری آن را در بین بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی فراهم کرده است.

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل لجند

دستگاه تصفیه آب لجند آکواجوی

دستگاه تصفیه آب لجند آکواجوی مانند سایر تولیدات این برند در سطح کیفی بالایی قرار دارد؛ به همین خاطر، جزو محصولات تراز اول بازار به حساب می‌آید. در واقع، استفاده از فیلترهای استاندارد و قطعات باکیفیت، باعث افزایش قابل ‌توجه درجه کیفی آن شده است. فیلترهای این دستگاه که از نوع الیافی و کربنی هستند، به ‌خوبی می‌توانند مواد اضافی آب را از بین ببرند و باعث سلامت و خوش‌طعم شدن آن شوند. محل قرارگیری آن نیز در زیر سینک ظرف‌شویی است و در این قسمت باعث تصفیه آب ورودی می‌شود.

دستگاه تصفیه آب برند هیوندای

دستگاه‌ تصفیه آب هیوندای مدل HQ7-4FRS

دستگاه‌ تصفیه آب هیوندای مدل HQ7-4FRS یکی از محصولات شناخته‌شده بازار است که از کره جنوبی خریداری می‌شود. برند هیوندای در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کند که تولید دستگاه تصفیه آب یکی از آن‌ها است. تکنولوژی به‌کاررفته در این دستگاه نیز از نوع اسمز معکوس است. این فناوری باعث از بین رفتن ۹۹ درصد از آلودگی‌ها و ناخالصی‌های آب می‌شود؛ به همین خاطر، بهترین فناوری حال حاضر، جهت تصفیه آب به شمار می‌آید. به ‌علاوه، آب در این تصفیه‌کننده از فیلترهای الیافی، کربن فعال، ممبران و پست کربن عبور می‌کند؛ بنابراین چهار مرحله برای تصفیه آب در نظر گرفته شده است. در کل، این دستگاه به عنوان یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی ساخت کره شناخته می‌شود.

دستگاه تصفیه آب سی سی کا

دستگاه‌ تصفیه آب ۶ مرحله ای CCK مدل CK01

دستگاه‌ تصفیه آب ۶ مرحله ای CCK مدل CK01 یکی دیگر از محصولات باارزش بازار است که تحت لیسانس تایوان تولید می‌شود. این دستگاه نیز با روش اسمز معکوس (آب‌شیرین‌کن) کار پاک‌سازی آب را انجام می‌دهد. فیلترهای نصب‌شده بر روی آن نیز به ترتیب کارکرد عبارتند از فیلتر الیافی رسوب‌گیر، کربن پودری، کربن بلاک، ممبران، پست کربن و همین‌طور فیلتر مواد معدنی یا فیلتر مینرال. روال رفع مشکلات آب، در مراحل اول تا پنجم صورت می‌گیرد و مرحله آخر نیز مربوط به فرآیند مفید سازی آب است. در این مرحله، مواد معدنی مفید توسط فیلتر مینرال به آب اضافه می‌شوند. در نهایت، آب خروجی دستگاه، آبی سالم و مفید خواهد بود. این دستگاه به دلیل عملکرد خوب، جزو بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی قرار گرفته است.


بیشتر بخوانید: راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب


دستگاه تصفیه آب cck

دستگاه‌ تصفیه آب ۶ مرحله ای CCK مدل CK03

دستگاه‌ تصفیه آب ۶ مرحله ای CCK مدل CK03 یکی دیگر از دستگاه‌های پیشنهادی ما به شما عزیزان است. این دستگاه، طراحی زیبا و قطعات باکیفیتی دارد؛ به همین خاطر، از عملکرد قابل قبولی برخوردار است. سیستم تصفیه آن نیز طی ۶ مرحله و با استفاده از فیلترهای درجه‌یکی مانند ممبران به اصلاح آب ورودی لوله‌های شهری می‌پردازد. فقط کافی است، آن را در زیر سینک ظرف‌شویی خود نصب کنید تا فرآیند تصفیه آب به ‌صورت کامل به جریان بیفتد. به ‌طور کلی، سی سی کا یکی از برندهای بنام دستگاه تصفیه آب در جهان است که محصولات خود را طبق اصول استاندارد جهانی تولید می‌کند؛ به همین دلیل، موفق به دریافت تأییدیه‌ها و گواهینامه‌های متعددی شده است.

دستگاه‌ تصفیه آب سافت واتر باکیفیت

دستگاه‌ تصفیه آب ۶ مرحله ای سافت واتر مدل SW-01

دستگاه‌ تصفیه آب ۶ مرحله ای سافت واتر مدل SW-01 یکی دیگر از محصولاتی است که در لیست بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی قرار دارد. از فیلترهایی که در این دستگاه تعبیه شده است می‌توان به فیلتر الیافی ۵ میکرونی، کربن اکتیو گرانول، کربن بلاک، ممبران، پست کربن و مینرال اشاره کرد. آب بعد از رد شدن از این فیلترها به آبی زلال و سالم تبدیل می‌شود. این آب را می‌توانید برای مصارف مختلف خود، از آشامیدن و شستن میوه و سبزیجات گرفته تا پخت‌وپز روزانه، مورد استفاده قرار دهید.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر 6 مرحله ای

دستگاه‌ تصفیه آب ۶ مرحله ای سافت واتر مدل SW-03

دستگاه‌ تصفیه آب ۶ مرحله ای سافت واتر مدل SW-03 با غربالگری مولکول‌های آب، باعث جداسازی مولکول‌های اشباع‌شده از آن می‌شود. در واقع، سیستم حاکم بر این دستگاه از نوع آب‌شیرین‌کن یا اسمز معکوس است؛ به همین خاطر، فرآیند تصفیه آب توسط آن به بهترین شکل ممکن انجام می‌گیرد. همچنین، این دستگاه علاوه بر اینکه باعث حذف ذرات اضافی و آلودگی‌های احتمالی آب می‌شود، در بهبود طعم و بوی آن نیز عملکرد خوبی دارد. بنابراین، این محصول دارای تمام ویژگی‌هایی است که مصرف‌کنندگان از یک دستگاه تصفیه آب درجه‌یک انتظار دارند. به طور کلی، این محصول یکی از انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی است که ساخت و مونتاژ آن در تایوان صورت می‌گیرد.

بازگشت به لیست
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *